Hakkımızda

APORT MEDYA

Havaalanları gibi görsel yoğunluğun çok olduğu yerlerde, ki İstanbul Havaalanı’nın dünyanın en büyük havaalanlarından biri olduğunu varsayarsak, son kullanıcıların en fazla bir metre uzakta duran ve onunla birlikte her yere giden bir reklam mecrasının bir markaya ne kadar değer katabileceğini varın siz düşünün.  Aportmedya size bu fırsatı veriyor.

Etkileyici büyüklüğü ile İstanbul Havalanı dünyanın, özellikle Asya ve Avrupa’nın en yeni birleştirici merkezi olarak 2019 başında hizmete girdi.

Açıldığı yıl için hedeflerini zorlayan İstanbul Havalanı ilk 5 ayda 30milyon yolcunun üzerine çıktı. Tabi uluslararası ve yurtiçi yolcuların yanında onları uğurlamaya/karşılamaya gelenler ile bu sayı çok daha artıyor (araştırmalar yolcu sayısı x 6 kişi olarak veriyor, ortalama 4 kişi).

Havaalanının büyüklüğü nedeniyle ortalama 2,5 saatlerini hareket ve bekleme halinde geçiren, %60’i yüksek harcama gücüne sahip, sosyal medya kullanan ve doğal influencer  yolculara ulaşabilmek için reklam verenler açısından hareketli mecraların önemini de arttırıyor!

Aport Medya olarak yolcular ile havaalanının (otoparkından uçak kapısına kadar) her yerine giden, onlara en yakın, tüm yüklerini taşıyan etkili reklam mecrasını sizlere sunuyoruz; “Multipass Visible Trolley .

Statik reklam alanlarının havalanının büyüklüğü nedeniyle yetersiz kalmasına karşın dinamik Multipass Visible Trolley  markanızın görünürlüğünün yanı sıra direk hedef kitle ile bir çok kez  ve bir çok yerde etkileşime geçen, çeşitli projelerin geliştirilebileceği fırsatlar sunuyor.

Sadece 4 network’ün bulunduğu havaalanının en etkili mecralarından birini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

İstanbul Havaalanı yanı sıra; Bodrum Milas,

İtalya Milan – Malpensa,

İtalya Milan- Bergamo ve

İtalya Milan – Linate Havaalanları için de lütfen bilgi isteyiniz